Eva mag de eerste zes tot negen maanden na de operatie niet zwemmen ππΌββοΈ of fietsten π². Afgelopen vrijdag ging groep 8 naar de Peppel op de fiets om daarna te gaan zwemmen. Eef was bij haar vader. Hij wilde haar wel brengen en halen.
Op een gegeven moment liepen Eva en ik naar huis een paar dagen voordat ze zou gaan zwemmen. Ze vroeg; mag ik van de water π§ glijbaan π? Nou, lijkt mij niet zo handig. Oh je, zei ik ineens. Je mag nog helemaal niet zwemmen. Ow, zei Eef. Dan ga ik maar niet van de glijbaan. Ik checkte nog even de app van het ziekenhuis. De reden dat je niet mag zwemmen en fietsen π΄ is omdat je meer kans hebt om te vallen. Dat was zeker waar met het schoolkamp. Meerdere val partijen waren daar tijdens het fietsen π΄. Wat het zwemmen betreft, Eva hebben wij laten zwemmen. Ze mocht niet rennen en van de glijbaan. Als je dan nl uitglijdβ¦. Sommige kinderen bleven langer in het zwembad. Zo ook Eef. Ik had voor nood wat geld in haar tas πΌ gedaan voor bijvoorbeeld een kluis of β¦..
Ik was aan het werk. Ik keek op mijn app. Oh, Eva is van de glijbaan geweest. Eva heeft frieten π gegeten? Whahaa, alles wat niet afgesproken was deed ze. Ach, gelukkig was ik er niet bij. Los laten. Ze hebben vast samen veel lol gehad.

