Eva is dol op ijs. Haar vriendinnen π― ook. Ik denk maar zo; of ze drinken een glaasje ranja of ze nemen een ijsje. Met een ijsje π¨ doe je langer. Dus meer tijd om te genieten.
Ik had bonnen gewonnen om ijs te kopen bij de jumbo. Meerdere bonnen van 7,50 per stuk. Deze gebruikte ik voor wat meer luxe ijs. Voor de rest kijk ik wat er in de aanbieding is. En als het allemaal te duur is heb ik altijd nog die ijs lolly stokjes op voorraad. Kost geen drol. Prima te eten.
Laatst kocht ik sorbet ijs. Ook zo goedkoop. Mijn dochter smulde hiervan. Haar π―ββοΈ vonden het niks. Ieder zijn ding.
Dus ja, hier wordt in de winter, lente, zomer en herfst ijs gegeten. De onderste diepvries lade is hiervoor beschikbaar.

Bovenstaande ijsjes kosten 0,79 cent. Daar krijg je er tien voor.