Hoe lang was jij je handen?

Ik las in de niet meest betrouwbare krant dat wij onze handen minimaal 20 seconden, dus liefst langer moeten wassen.

Bij dit artikel stond ook dat wij gek worden gemaakt door social media. Ja en nee. Soms heb je iets aan de tips. Soms kloppen ze niet. Lastig lastig.

Zo las ik dat het Corona virus op metaal zeer lang kan overleven. Dus ik dacht een paar uur. Zij zeggen wel 24 uur. Oh jee. De deurbel gaat hier nog weleens. Bol.com of een onverwachte bos bloemen. Ik heb mij voorgenomen na elke tringeling van de deurbel om deze schoon te maken met een glorix doekje.

En pakketjes? Bol.com zet ze voor de deur neer. Top. Ik pak ze met een grijper en leg het pakje in de gang. Of eventueel met mijn handen. Handen wassen. Het pakje laat ik langere tijd liggen. Ik heb geen haast.

Wat kunnen wij nog meer? Niemand weet het. Wisten wij het allemaal maar. Was het maar meer duidelijk. Helaas. Ik doe mijn best. Ik denk bij elke stap buiten de deur extra na.

Second love.

Ik had laatst visite. Wij spraken over second love. Zij zei dat iedereen een tweede liefde gegund is. Dat snapte ik nog. Maar second love…… is iets heel anders.

Ik ging bijna twijfelen. Had ik het nou fout? Persoonlijk kan ik ook nog steeds niet geloven dat de regering een reclame goedkeurt om naast je vaste partner een ander erbij te nemen. Dus check dubbel check. Naar de website gegaan. Echt serieus! Er wordt gewoon reclame gemaakt om je huwelijk op te leuken om er iemand bij te nemen. Sorry hoor. Ik denk dat dat juist de reden is waarom mensen gaan scheiden. Dan heb je te maken met een partner die in mijn ogen gewoon vreemdgaat. En dat is voor de andere partij echt niet fijn!

Wat een stomme reclame die second love!