De tuinen van Appeltern.

Afgelopen woensdag ging ik met de β€˜oudjes’ op stap. Wat heb ik gelachen. De een is nog dover dan de andere. Daarom werd er geschreeuwd om elkaar te kunnen verstaan. En dan nog hoorde je soms een reactie wat niks met het verhaal van de ander te maken had. Te leuk. Om 10:00 vertrokken we met zes personen. Om 15:30 reden wij weer naar huis. Natuurlijk gingen we regelmatig ergens zitten voor een hapje of een drankje.

Het is zeker een aanrader om daar eens rond te huppelen. Wat een genot om met mijn gsm foto’s te maken. Wat zijn de foto’s mooi scherp. Ik ben zo blij met mijn camera.

Je kan bijna in elke tuin wel op een bankje of stoel gaan zitten. Dus als je het goedkoop wilt houden neem je je eigen eten mee.

Ze verkopen ook spullen voor in de tuin en tuinplanten.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s