Tradities.

Het liefst bak ik op kerst avond lekkere dingen samen met mijn kinderen. Die geur. Het eten voor een kerst diner bereid ik vaak ook voor.

Nu is het oudejaarsdag. Iets met olie bollen bakken. Wil ik best doen. Maar mijn kinderen eten er maximaal maar twee van. Zonde om de pan daarvoor aan te zetten. Natuurlijk kan je uitdelen. Maar ik hoor om mij heen dat dit jaar bijna iedereen ze zelf bakt. Dit ivm Corona, vreten en bij de bakker zijn ze te duur. Gisteren was de olie bollen mix bij de appie al uitverkocht.

Ik heb zelf gisteren oliebollen gekocht voor een goed doel. Met en zonder krenten. Een paar appelflappen met kaneel suiker. Prima. Meer dan genoeg.

Mijn dochter en ik gaan snacks maken voor in de frituur. De vulling heb ik gisteren al gemaakt. Dan kunnen de kruiden er goed intrekken.

Erwtensoep gisteren ook al gekookt. De dag daarna is deze op z’n best. Dan blijft de lepel overeind staan.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s