Zijn de boodschappen duurder geworden?

Wij zitten meer aan huis en tuin gekluisterd. Dus wat gaan mensen doen? De tuin gezellig maken. Ik wilde schoonmaak azijn kopen. Vorig jaar betaalde ik voor een Jerry can 2,49. Ik gooide van het weekend twee in mijn karretje. Jawel gooien. Bij mij gaat niks rustig. Scannen. Huh? 4,99 per stuk. Wat zullen we nou krijgen? Zijn ze gek geworden ofzo?

Daarna zag ik glorix doekjes liggen. Ik pakte er gewoon een. Scannen. Voor een klein! pakje vroegen ze 3,99. Even serieus mensen. Doe normaal. Gooi de prijzen niet zo omhoog.

Een teddybeer voor het raam.

Ik hoor verschillende reacties. De een vind het leuk en zeker doen. De ander zegt; niet slim en het mag niet van de politie.

Voor alsnog hebben wij twee beren voor ons raam. De buren en meerdere mensen uit de straat ook. Ik zag gisteren een gezin voorbij lopen. De meisjes gilden het uit van plezier. Zo leuk. Heel Nederland doet nu mee. Ik kreeg zelfs een foto van mijn familie in Engeland. Ook daar leeft het. Super leuk.

Een tekening of schilderij mag ook.

Een week geleden kreeg ik bloemen…..

Een week geleden voor mijn spannende eerste Corona dienst kreeg ik bloemen van familie. Wat was ik zenuwachtig voor die dienst. Het viel erg mee. Lichamelijk wel zwaar maar emotioneel niet echt. Je hebt zoveel steun aan elkaar.

Nu een week later staan de bloemen nog. Heerlijk om van te kunnen genieten. Ik had de bos in tweeΓ«n gedeeld.

Het examen feest voor mijn neef.

Toen mijn oma nog leefde kwam de hele familie op de vrijdag om 10:00 voor een bakkie. Kinderen die nog niet naar school gingen kwamen mee. Altijd een dolle boel. In de zomer zaten wij buiten. Kleine kinderen renden rond in de tuin. Toen mijn oma overleden was nam mijn oom het over. In hetzelfde huis. De part timers zorgden dat ze de vrijdag vrij waren. Hoe meer zielen hoe meer vreugd.

Maar hoe pak je dit aan als er Corona is? FaceTime via de iPad. Een voordeel hiervan is , is dat familie uit Engeland en Curacao mee kunnen doen. Zodra iemand hoest neemt men afstand van het scherm πŸ˜‚.

Ik heb een oude iPad. Ik kan gelukkig mee doen met de chat. Maar ik zie geen beelden.

Mijn neef had afgelopen vrijdag zijn laatste toets. Daarna was hij ineens geslaagd zonder eind examen te doen. Fijn? Lekker makkelijk? Hij vind van niet. Hij mist de examen feestjes en vakantie met de jongelui.

Mijn broer kwam met een leuk idee. Hij stuurt iedereen in de familie een pakketje met lekkere versnaperingen. Wij als familie sturen naar hun huis kadootjes voor onze geslaagde neef. Wij kiezen een datum voor het feest. Met z’n allen facetimen (dit wordt een grote gezellige chaos). Mijn neef ziet iedereen lekker knabbelen en kletsen. Ondertussen pakt hij zijn opgestuurde kadootjes uit. En mogelijk ontvangt hij leuke tikkies. Iets van deze tijd. Zo heeft hij toch een familie β€˜ik ben geslaagd’ feest.

Onze baas helpt goed mee.

Fantastisch toch? En mocht je nog een verkoelende drankje in de pauze willen hebben? Staat er gewoon een slush puppy automaat voor ons klaar. Ik ga vandaag lekker slurpen!

Gekregen!

Nou ja zeg. Krijg ik ineens een pakketje door de bus. Een β€˜gratis’ t-shirt. Fantastisch toch? Dank je wel Kim πŸ₯°!

Vandaag weer een Corona dienst.

Vandaag mag ik weer. Van 8:00 tot 20:30. Corona dienst. Ik ben toch kindloos dus prima te doen.

Wat is het fijn om al die bemoedigende berichten te krijgen. Zo hart verwarmend. Van de Alexander school in Bennekom kregen wij mooie knutsel werken. Deze hangen nu bij ons in de operatie kamer.

Bij de parkeer garage van het ziekenhuis hangt een spandoek. Dankzij voetbal vereniging Bennekom.

Als je goed kijkt zie je op de stoep tekeningen van kinderen. Mooie tekeningen en bemoedigende woorden. Geweldig toch? πŸ₯°

Film 1 gratis dankzij KPN.

Nooit eerder geweten. Omdat de winkels van KPN dicht zijn, monteurs beperkt aanwezig, krijgen wij van KPN vier kanalen van film 1 gratis. Toch aardig. Op kanaal 245, 246, 247 en 248. Ik ga nu even een leuke film kijken. Popcorn erbij. Fijne avond.

Onze eerste tekening is aangekomen.

Vorig weekend hebben mijn kinderen bij mijn ouders inde tuin gespeeld. Mijn ouders achter het glas en de kinderen op de trampoline. Nog een tekening met stoepkrijt achter gelaten.

Af en toe facetimen. En dan gaan ze los hoor. Een uur is niks. 😍

Inmiddels is tekening nummer een bij mijn ouders binnen gekomen.

Zondag 12 april is het Pasen.

Wat een gezelligheid. Ik geniet daarvan.

Vele chocolade eieren die hierboven staan zijn al op. Sommigen door de kinderen opgegeten. Sommige…… dat zal ik maar niet vertellen 😏.

Voorheen hadden wij een paastak met nep eieren. Vorig jaar gooide de kat deze van het aanrecht af. Een klap en heel veel water over de vloer. De stevige vaas bleef heel. Bijzonder. Er zit wel een afdruk in de houten vloer. Dit jaar houden wij het dus laag. Chocolade eieren, tulpen en twee nep konijnen. Toch een beetje extra gezelligheid.