Beste (gelukkig niet zieke) mensen.

Afgelopen 24 uur heb ik weekend dienst gedraaid voor de operatie kamer. Zeker overdag werk je bijna altijd wel. Mensen kunnen namelijk onverwacht een operatie nodig hebben. Maar he, kom bij mij in de buurt wonen. Dan zit je safe πŸ€ͺ.

Ik heb nul over uren gemaakt. Twee weken geleden hetzelfde verhaal. En dan zeggen je collega’s; dat is uitzonderlijk. Maar niet bij mij. Paar weken daarvoor ook een heel weekend oproepdienst gedraaid. Weer rustig. Ik neem maar diensten over en over omdat ik over uren nodig heb. Ik wil zo graag de school vakanties vrij samen met de kinderen.

Maar helaas, in een korte tijd drie weekenden gedraaid. Nul over uur. Uit verveling maar gaan boenen thuis. Dus vandaag ben ik echt vrij. Kan ik mooi de boodschappen doen voor mijn ouders en koffie leuten.

Wat fijn voor de medemens dat zij niks mankeren. Voor mij …… zucht, ik mag nog steeds niet klagen πŸ˜”.

Dolce gusto.

Ik heb een dolce gusto apparaat. Wat een fijn ding is dit. Als ik visite krijg zet ik gewoon filter koffie. Dat is goedkoop en ook nog eens lekker.

Een tijdje geleden waren de cups in de aanbieding. Dan sla ik lekker in. De derde pak was gratis bij de Plus! Yes. Ik bekeek de verpakking van de cappuccino en die van de caramel koffie. Deze laatste is het allerlekkerst. Maar ik dacht een bron van calorieΓ«n. Dat is zeker zo. Maar wat schetst mijn verbazing? De caramel koffie bevat minder calorieΓ«n dan die van de cappuccino. Heel bizar. Hoppetee, een pak cappuccino en twee pakken caramel koffie ingeslagen. Pak nummer drie is dus gratis.