Afgelopen zomer vierde ik de verjaardag van mijn zoon met heel veel vriendjes. Vorig jaar kon ik zijn verjaardag niet vieren omdat ik toen ziek was van mijn borst ontsteking na de bestralingen. Dit jaar mocht meneer van mij het extra groot vieren. Het werd een grote groep die naar imax ging in Veenendaal. Echt duur. En wat zegt hij nu? Mam, het was wel leuk hoor, maar ik mis een echt kinderfeest. 😰
Afgelopen weekend had mijn dochter haar verjaardagsfeest. Maar twee meisjes. Lekker thuis.
Wij begonnen met glasverf en een paar potten.


Daarna gingen wij spelletjes doen.

Wij aten waar ze zin in hadden. Frietjes en frikandellen. Lekker simpel en vooral goedkoop. De dames mochten voor de televisie slapen op een luchtbed. S’morgens vond ik twee dames op de bank en nummer drie lag tussen het luchtbed en de bank. Ik haat earobedden/maar dit is weer een ander verhaal. Ze lopen altijd leeg.

Een film kijken s’avonds laat op een luchtbed midden in de woonkamer. Hoe leuk is dat?!
En dan s’morgens naar de Macdonalds. Waren wij ook nog eens bijna te laat. Tot 11 uur kan je ontbijten. Best wel logisch. De Mac was het grootse uitgave punt van deze verjaardag. Geweldig. Weer een nieuwe ervaring voor de kinderen. Bijzonder voor weinig.
