Vocht meenemen als je op pad gaat.

Ik mijn eigen autootje heb ik altijd een paar flesjes water of spa rood. Nu heb ik een leen auto. Natuurlijk passen daar ook flesjes water in. Maar me deze hitte πŸ”₯β˜€οΈ is dat niet lekker om te drinken. Ik heb nu een flesjes water en spa rood bij de voordeur staan. Als ik naar mijn auto loop neem ik er een mee. Zo heb ik drinkbare vocht voor onderweg. En al is het maar een korte rit, het flesje moet leeg. Ik zweet mij namelijk suf door de warmte en mijn hormoon pillen. Je kan ook water uit de koelkast pakken maar het schijnt beter te zijn om niet al te koude vloeistof met deze hitte te drinken.

Dolf heb ik ook spa rood gegeven. Die reactie op de bubbels, hahaaa.

Onze kat Dolf en planten.

Onze kat Dolf is dol op planten. Zij ligt er het liefste in en ze eet ze ook graag op. De laatste tijd met die hitte waren wij madam vaak kwijt. Lag zij gewoon in de plantenbak buiten te meuren. Lekker fris. En droog onder de overkapping.

Nu snap ik ook waarom mijn rode peperplant steeds scheef staat en bijna niet groeit. Iemand belemmert deze groei. Die iemand heeft geluk dat ze geen rode peper in haar r..t krijgt hierdoor 😬. Het gras wordt ook gretig gegeten. Vanmorgen kreeg ik deze nog terug op de vloer voor mijn voeten. Echte liefde. Geven en nemen 😜.