Zoals ik al eerder had gemeld ga ik drie dagen voor de operatie beginnen met mijn chemolieve dieet. Alleen water en thee zonder theĂŻne is best wel heavy vier dagen achter elkaar. Oftewel, ik mag best iets eten. Misschien heb ik een beetje te dramatisch gedaan. Dag een van de vier heb ik een overgangsdieet. Dan mag ik twee soepjes die naar karton smaken. Twee omega pillen en twee vitamine pillen. En nog twee meusli repen gemaakt van pecannoten. Deze zijn best wel lekker.

Dag twee, drie en vier zijn hetzelfde. Water, thee zonder theĂŻne, twee kopjes koffie en een soepje. Het doosje is ook wel heel licht waar alles inzit.
Ik stond van vanmorgen op en had zo’n zin in koffie met warme melk. Waarom ook niet? Ik heb ervan genoten. Dus geen dieet voor mij. Ik ga eiwitrijk mijn operatie in. Dat is wat ze in het ziekenhuis willen zien. Ik heb al zes keer mijn best gedaan met het dieet. Nummer zeven skip ik. Met toestemming van de diĂ«tiste.
