
Ik heb het laatst al gehad over redband ijs. Alsof je een winegum/drop eet. Zo lekker. Het ijsje smaakt als een winegum. Over de helft zit een drop laagje. Mijn zoon heeft niks met ijs. Maar deze vind hij lekker!
Ik kreeg van iemand (Gerrie), de tip dat er ook een schoolkrijt versie zou zijn. Overal gezocht. In Ede heeft alleen de Albert Hein XL deze. Gisteren na een werkdag gekocht. Toen ik mijn kinderen bij hun vader ophaalde overhandigde ik deze doos. Mijn zoon zei meteen; mam, dit is de beste ooit. Zijn stiefbroer en moeder vonden deze ook lekker. De meiden niet.

Dat zijn bijzondere ijsjes. Mijn eerste gedachte is: he bah, dat smaakt toch raar? Maar ik zou ze toch graag eens willen testen haha.
LikeGeliked door 1 persoon
Reacties waren verdeeld. Iets meer voor dan tegen. Maar degene die voor waren vonden het de lekkerste ijsjes ooit. Succes!
LikeGeliked door 1 persoon