Ik durf niet te gaan zwemmen.

Daar zit ik dan. Klusjes klaar voor vandaag. Boodschappen binnen. Wat een temperatuurtje. Ik lig n mijn hangmat. Het is heerlijk weer om te gaan zwemmen. Maar ik durf niet. Ik heb oproep dienst voor het ziekenhuis.

Stel je voor ik lig in mijn bikini te dobberen en dan word ik opgeroepen. In de bikini, badslippers aan en een badjas. Op weg naar mijn werk….. hahaaa. Dat zal wat wezen.

Hoe makkelijk stap je uit een groepsapp?

Ik moest in het begin wel wennen. Spreek je af met een groep mensen heb je ineens een groepsapp. Of een kinderverjaardag…. daar wordt ook een groepsapp voor gemaakt. Alles wat nieuw is, is wennen. Dat laatste is gebeurd. Ik vind het eigenlijk wel makkelijk. Zo zie je foto’s van het kinderfeestje waar je kinderen zijn. Altijd leuk om iets te zien van je kinderen. En die andere groep app…. zoals een dag winkelen met tantes en nichtjes die kan je opheffen na het dagje uit of je laat hem staan voor een volgende keer. Dan heb je meteen iedereen weer bij de hand.

Maar mijn lijst met groepen wordt groter. Daardoor onoverzichtelijker. Ik ga er toch een paar uitgooien. Sorry als jij er een van bent. Maar meer dan een jaar niet gebruikt is exit. We kunnen altijd weer de draad oppakken als wij daar behoeft aan hebben. Dus hierbij; wij hebben geen ruzie hoor. Ik ben gewoon aan het opruimen.