Goedgekeurd stempel op mijn hoofd.

Zo, ook weer gehad. Twee jaar later….. Afspraak bij de oncoloog en chirurg. Beidden zijn tevreden.

Eerst de oncoloog. Alles prima. Daarna de chirurg. Hij en ik zijn het met elkaar eens dat we stoppen met controles bij hem. Heeft geen meerwaarde. Ik weet zelf wel wat ik eventueel kan voelen als het niet goed is. En wij zien elkaar op het werk. Wij werken samen. Dusss, dit was de laatste afspraak bij hem. Hopelijk voor altijd.

Zegt hij aan het einde van het gesprek; je ziet er goed uit. Dank. Ik klaagde over een paar kilo teveel. Daar moest ik volgens hem zuinig op zijn mocht ik ooit een reconstructie willen. Ik wist het, hahaa. Mijn extra kilo’s zijn een investering voor mijn toekomst πŸ˜‚.

App van gescheiden dames.

Heerlijk zo’n app. Als je je dag niet hebt gooi je dit in de groep. Met een beetje geluk fleurt de ander je weer op. Er komen soms dingen voorbij πŸ˜‚.

Zegt de een; ik heb mijn dag niet. De ander; ha, ik ook niet, ik win vandaag wereld oorlog drie in mijn uppie. De ander weer; Whahaa, ik veroorzaak die πŸ˜‚ .

En dan moet ik weer zo lachen. Heerlijk.