Ipv een museum de griep.

Ik was er vanmorgen helemaal klaar voor. Buurmeisje, Eva en ik zouden naar het blinden museum gaan. Rondleiding gereserveerd. Heeft Eva koorts. 😱. Mijn kinderen hebben sinds de kleuterschool nooit koorts. Hoe kan dit nu? Ik gaf haar twee paracetamol pillen. Even laten inwerken. Hop hop, opstaan. Zij begon toen te huilen. Duizelig en zo niet lekker. Chips. Ik had gereserveerd. Meteen gebeld. Helaas, ik moet toch echt gaan betalen. Gelukkig niet de hoofdprijs. 15 euro onkosten, reservering gebeuren. Het is niet anders.

Ondertussen likt de kat zich suf aan Eva. Door het zweten heeft zij zout op haar huid. En dit vind de kat lekker. of vind zij Eva gewoon zielig? Troost zij haar.

Het blinden museum.

Vandaag ga ik met mijn dochter en ons buurmeisje naar het blindenmuseum in Nijmegen. Wij mochten kiezen: of een rond leiding op vakantie of over het dagelijks leven. Wij kozen voor het laatste. De rondleiding moet je reserveren. Gedaan.

Wij worden rond geleid door een blind of slecht ziend iemand. Mijn ex belde gisteren met onze kinderen. Hij vroeg of Eva en ik foto’s wilden maken. Ik gaf al aan dat deze waarschijnlijk zwart van kleur zijn, hahaaaa. Door de ogen van een blinde πŸ€ͺ.

Vanmiddag kunnen jullie lezen hoe onze reis is geweest. Een kleine nadeel…. wij hebben een museumjaarkaart. Dit museum valt hier helaas niet onder.