Ik ga zwemmen 🎡 in Bacardi lemon πŸ‹.

Ach ja, waarom ook niet? Ik ga weer naar een festival. Gelderpop. Gratis uiteraard. Anders ga ik niet.

Het begint al vroeg. Tot 24:00. Morgen om 7:00 weer op voor de winkel zonder kassa. Dan twee uurtjes niks. Dan werken. Daarna meteen door voor een feestje. Mijn nicht(je) is vijftig geworden. Zondag rustdag. Gelukkig.

Ik ben benieuwd hoelang Mart Hoogkamer (of hoe je dat ook schrijft), het volhoud op het podium. Als er bier gegooid wordt loopt hij weg. Snap ik ook wel. Fingers crossed dat het allemaal gezellig verloopt.

Ventilator.

Afgelopen dagen waren warm. De nachten ook.

Ik heb geen airco op de slaapkamer. Maar wel een ventilator. Heerlijk. Die wind over mijn lijf. Soms had ik het heet, dan gooide ik de lakens en dekens van mij af. Dan had ik het weer koud. Heerlijk gevoel. Hop, een laken of laken met deken over mij heen.

Afgelopen nacht is het mega afgekoeld. Jammer voor mijn zwembad. Lekker voor mijn huis.

Ik zou met mijn dochter beneden op de bank slapen met alle deuren open. Afkoeling in huis. Mijn dochter vond dit eng. Dus midden in de nacht gingen zij en ik ieder naar ons eigen slaapkamer. Deuren op slot.