






Afgelopen zondag ben ik met een vriendin wezen wandelen. 11 kilometer. Makkie. Wat conditie betreft kost mij dit totaal geen moeite. Alleen toen wij door het mulle zand moesten lopen had ik even niet meer het hoogste woord.
Ik merkte vooral dat ik last kreeg van mijn heupen. Dit heeft te maken met slechte schoenen. Mijn vriendin kreeg ook last van haar heupen. Haar nieuwe schoenen zorgden voor blaren. Daarom liep zij op haar oude schoenen. De demping is dan toch weg.
Ik ga van mijn over uren goede schoenen aanschaffen. Ik merk namelijk dat het wandelen goed voor mij is. Zeker wat betreft conditie opbouw. Maar ook om het koppie leeg lopen. Eerst vond ik dit zonde van mijn tijd. Nu maak ik daar graag tijd voor vrij. Me time.

Wat woon ik toch in een mooie omgeving.