Gisteren kwam de monteur aan huis. Het is de bobine en bougie(s). Helaas was dat niet het enigste. Een snoer van de bougies had waterschade. Hoe dan? Een snoer wat vast zit. Niet los kan trillen. Ik kom daar niet.
Nachtje over geslapen. Ineens wist ik het. Vorig jaar gingen lampjes branden en reed ik naar de garage. Daar kwam de auto aan de computer. Storing van accu en bobine. De accu was te klein zei hij. Haha, die hadden zij er zelf ingezet. Grapjas. Eenmaal de bobine apart door gemeten te hebben kwam er geen storing meer. Alles gereset. Gaan met die banaan.
Een van de stekkers/snoeren is voor 99% zeker, niet goed gemonteerd. Nu geoxideerd.
Een nieuw snoer wordt niet los verkocht. Dan wordt het een hele takkenbos. Veel werk met monteren. Van 200 euro naar 700 euro.
Pffff. Ik kan niks beginnen. Gelukkig krijg ik 1000 euro van dat experiment met eten. Nog ruim een week, dan ben ik daar vanaf. Van dat eten. Daarna ook van het geld π©. Cv ketel is gelukkig gemaakt. 300 euro. Speel ik mooi quitte. Oh nee, de afzuigkap kost ook 700 euro. Eva wil nu niet meer op vakantie. Te duur. Komt goed. Wij hebben nog even tijd om te sparen.
