Wat krijgen wij toch veel van de jumbo Stadspoort. Zo blij mee.
Gistermorgen haalden wij zeven kratten vol op. Dit alles mogen uitdelen in een grote groep. Ging snel. Makkelijk.
Gisteravond, logisch, kregen wij minder. Tweede keer op de dag. Van te voren al een paar mensen ge-appt. De temperatuur buiten was perfect. Koelkast!
Via via een nieuw gezin. Een alleenstaande moeder met drie dochters. Deze dame wilde op de fiets komen. Ik vroeg nog of ik echt niet langs kon rijden omdat het misschien teveel was. Nee, dat wilde ze niet. Fietsen was geen probleem. En ze kwam op de fiets met haar jongste dochter van zeven jaar. Dat meisje reed op een veel te grote fiets. Een collega van de winkel was nog bij mij. Ook haar dochters. Die gaven dat meisje een zuurstok uit mijn kerstboom. Ach wat waren ze blij met alles.

Zo fijn als je die blije snoetjes ziet. Wij kregen ook nog eens het schoolfruit van de lagere school Panta Rhei. De lagere school waar mijn kids op hebben gezeten. Zo aardig.
Ik heb contact met een dame die ook eten uit deelt aan gezinnen. Zij krijgt eten van een Spar winkel. Een dag over de datum. Zij krijgt nooit fruit of groente. Dit gaat namelijk naar de dieren van een zorg boerderij. Had ik nou dus veel fruit en ook groentes. Zij was helemaal happy.
Zo fijn dat je elkaar kan helpen is deze moeilijke tijden!
