Iedereen weet van de maffia die het via internet probeert te spelen. Vooral ouderen hebben hier last van.
Mijn zoon had een telefoon hoesje besteld via bol.com. Ook twee spijkerbroeken via een winkel vanuit hoog Catherijne. Later zag ik dat zij hun spullen via een Duits bedrijf gingen versturen.
Afgelopen week was het nog in het nieuws. Kijk uit met online bestellingen. Ook wel weer grappig. Eerst vonden wij het niks. In corona tijd was dit alles. En nu door die cyber criminelen weer spannend. Je hoort steeds vaker dat mensen iets bestellen. Het niet krijgen. Klacht willen indienen en op dat moment erachter komen dat de website weg is.
Dat telefoon hoesje. Daan zei; mam, je moet iets extra betalen. Echt niet Daan. Bol.com vraagt geen douane kosten. Maar mam, misschien is dat voor die spijkerbroeken. Nee jongen. Trap er niet in. Die broeken komen vanuit Utrecht of Duitsland. Grenzen zijn open. Dus hoezo douane kosten?

En als je dan bovenstaande mail leest. De ene keer hebben ze het over 5-31 en dan 31-5. Dat klopt al niet. Ik belde naar DHL. Ik kreeg meteen een bandje. Wij vragen nooit geld van je. Duidelijk. Doei meneer de crimineel. Maar helaas was mijn zoon, iemand van de tegenwoordige tijd er bijna in getrapt.
Dit is het nieuwe inbreken. Verschrikkelijk.