Koffie/thee kopjes in het ziekenhuis.

Als personeel mogen wij geen weg gooi bekers gebruiken. Prima. Beter voor het milieu …….

Wij werken op de operatie kamer met meer dan 100 verschillende mensen. Je kreeg een kleine mok, zonder oortje, van het ziekenhuis. Allemaal dezelfde. Zie je eigen mok maar terug te vinden. Iedereen zet netjes zijn naam erop. Dat kan je vrij snel niet meer lezen tenzij je zo’n sticker/label apparaat gebruikt. Op mijn mok staat HENRIETTEX. Geen hoe die X erop kwam. Mocht iemand mijn mok willen lenen dan krijgt die een dikke X van mij.

Wij hebben op de afdeling mensen die een dagje mee lopen vanuit een andere afdeling. Of vertegenwoordigers. Pech. Geen beker. Bizar toch?

Elke mok wordt nu met de hand afgewassen. De water rekening zal straks niet meer te betalen zijn. Lekker handig met het water tekort in de zomer.

Inmiddels staan de mokken overal. Ik kasten, op schappen, zelfs in de koelkast. 😂

Een beker zonder oor is trouwens best lastig vast te houden als je geen vuurvaste hand hebt en wel hete thee of koffie drinkt. Vroeger hadden wij een muur met allemaal haken. Mensen namen hun eigen mok mee en hingen deze op. Ik ben benieuwd of hier nog een vervolg op gaat komen.

One thought on “Koffie/thee kopjes in het ziekenhuis.

Plaats een reactie