Slakken.

Het is een enorme plaag. Mensen die voorheen nooit een slak in hun tuin hadden worden gek. In het begin zei men; pak ze op en zet ze verder ergens uit. Nou, dat werkt niet.

Alles wat je poot, zuinig op bent, wordt opgegeten. In een nacht. Verschrikkelijk. Ik ben er klaar mee. Ik ben niet voor een bier val. Een pot met bier waar ze in kruipen en verzuipen. Vast een heerlijke dood. Maar wat doe ik daarna? Geen zin in slaken, lees maden, in de kliko.

Ik loop in de avond enkelen keren naar buiten. Met een tang pak ik de slakken. Ik zorg voor een snelle dood. Daarna leg ik ze bij de poort. Binnen een uur zijn ze weg. Nee, niet ontsnapt. Harry πŸ¦” heeft dit ontdekt. Hij weet dat bij onze poort β€˜s avonds een lekkere maaltijd voor hem klaar staat. Voor, hoofd en nagerecht. Egels πŸ¦” komen wij tekort. Slakken 🐌 zijn er even teveel.

KPN.

Afgelopen week met het mooie weer zat ik met mijn kinderen in de tuin. Heerlijk onder een parasol β˜‚οΈ. Ik zorg dan voor een verlengsnoer met meerdere inplug punten. Zo kunnen wij allen onze telefoons opladen. Een iPad hebben de kinderen al lange tijd niet meer.

Alles werd heerlijk opgeladen. Ikzelf heb wel een iPad. Muziek kwam daardoor uit de speakers. Via een leuke lamp/muziekbox. Extra licht in de tuin en heerlijke muziek.

Op een gegeven moment dacht ik; ik ga even iets op tv kijken. Vorig jaar was dat geen probleem. Nu lukte dit niet. Ik via KPN een test gedaan. Vol bereik volgens hun. Ik gebeld. Ik had maar een wifi streepje ipv alles. Ok. Even kijken. Oh, u heeft een oude modem. Dat is het probleem. Doe dan maar een nieuwe. Nee, dat kan niet. U kunt wel versterkers aanschaffen. Vijf euro per maand. Ik zei eerst ja.

Toen ik ze eenmaal in huis had en ik erachter dat ik een gele poort van mijn modem moest inleveren. Uuuh. Wat denk je zelf? Mijn externe harde schijf, de vaste internet kabel naar zolder. Dacht het niet. Plus dat ik dan ook nog eens een zwarte versterker ergens in de gang op moet hangen. Een lachtertje. Alles weer terug gestopt in de doos. Deze gaan retour. Wat een blamage. Vijf euro per maand extra voor lelijke apparaten in huis. Daardoor geen internet op zolder.

Ik was er weer even ingetuind. Volgems de test was alles ok in huis wat een internet betreft. Grappig iets; ik hing net op toen kreeg ik een app. Aankomende nacht gaan wij uw internet verbeteren.

Maar inmiddels ben erachter dat de wifi in mijn huis heel veel slechter is dan vorig jaar. Tja, dat is niet voor niks. Zij willen geld zien. Ik ga maar weer eens bellen. Dit is een onacceptabele situatie.