Ik hoor ze weer 🦅 🦢 🐦.

De vogels. Ik kan mij nog herinneren dat ik vroeger baalde van de maand februari. Dan hoorde ik de vogels. ‘s morgens vroeg werd ik dan wakker van dat gefluit. Vreselijk vond ik dat. Die slaap had ik zo hard nodig met jonge kinderen. Na die korte serie van gefluit waren ze weer stil. Pfff.

Tegenwoordig heb ik minder slaap nodig. Maar ik hoor nu alweer s’morgens het geluid van de vogels. Bizar vroeg. Gezellig. Dat betekent dat de dagen met licht langer worden. Ook dat de kat s’nachts niet naar buiten mag. Anders ligt er s’morgens een cadeautje in de vorm van een vogel voor de deur 🚪.

Toch wel gek. Wij krijgen kouder weer de komende dagen. Waarom beginnen de vogels 🦅 nu te fluiten? Dit hoort toch bij een beginnende lente?

In ieder geval zegt mijn lijf dat de lente al is begonnen. Ik nies mij suf. Daan heeft rode ogen 👀. Hooikoorts. Nu alweer.

Plaats een reactie