Fijne vakantie.

De herfstvakantie is hier begonnen. In het noorden en week later. Ikzelf was er echt aan toe. Donderdagnacht heeeeeel veel gewerkt. Weer 12 over uren erbij. Kleine drie uur niet gewerkt. De kinderen waren toen bij hun vader. De volgende dag, vrijdag moesten ze naar school.

Eva vroeg of ze vrijdag 14:15 kon komen. Uit school. Ze had toestemming van haar vader omdat ze mij een week niet zou zien. Schattig. Of ik nog mosterd soep had en eventueel een tosti. Prima. Toen ze hier aanbelde stond de soep warm op tafel met een dampende tosti. Heerlijke gesprekken gehad.

Ik had een tas met kleding al bij haar vader afgeleverd voor de vakantie. Zo grappig, Eva appte vtv; mam, kan je extra sokken en onderbroeken in de tas doen? Natuurlijk. Toen ze even bij mij was vroeg ik of ze misschien deo etc mee wilde nemen. Geen idee hoe dat in het huis van haar vader gaat. Een borstel nam ze van daar mee. Maar in een plastic tasje deed ze een luchtje, deo, luchtje en deo voor Daan. Mascara en de rest weet ik niet.

Om 14:50 ging ze weg. Mam, zal ik mijn schooltas hier houden? Bij papa heb ik die toch niet nodig omdat het dan vakantie is. Goed idee. Oh ja, mijn fiets staat bij papa buiten in de regen. Heb ik ook niet nodig. Zal ik deze bij jou in de schuur zetten? Najaa, kind wat bijdehand.

Daar ging ze dan. Met een tasje. Op weg naar haar vader, daarna op vakantie. Ik ben nu een week alleen. Vond ik voorheen vreselijk. Nu niet meer. Ik ga van alles in huis aanpakken. Relaxen. Leuke dingen doen. Komt helemaal goed. Zo kan ik vast wennen voor als ze uit huis gaan/zijn.

Plaats een reactie