Ze vliegen ons om de oren. De fruit vliegjes. Dat is wel vaker aan het einde van de zomer. Maar nu is het ook nog eens heel warm. Ik kan geen druifjes π op tafel zetten. Daar komt een hele kudde vliegen op af. Zal mij niet gebeuren. Vies.
Ook met drinken. Als je even omkijkt dan vliegen deze beesten in een glas. Gratis vlees als je gaat drinken. Maar niet mijn smaak.
Ik heb drie ventilatoren gekocht. Van die zwarte goedkope dingen. Perfect! Als ik eten of drinken op tafel zet gaan deze apparaten aan. Dag vliegjes! Zoek het eten maar buiten onze deur.
Inmiddels kan ik geen een foto meer uploaden. Ws zit mijn box vol? Geen idee. Dus voorlopig even alleen tekst. Ik ga kijken hoe ik dit kan oplossen. Zeer moeilijk voor een digibeet.
