Op de vrijdag avond naar de bingo.

Zo leuk. Op de vrijdag avond zit ik aan de iPad gekluisterd. Bingo met mijn familie. Mijn nichtje noemt de nummers op vanuit CuraΓ§ao. Mijn oom doet mee vanuit Engeland. En natuurlijk nog meer familie vanuit Nederland. Wat een lol met z’n allen. Vandaag was het thema hoedjes. Mijn oom uit Engeland had steeds een andere op. Van een politie pet tot aan een oranje pet.

Onze fontein.

Ook wederom een internet aankopen gedaan. Dit keer een topper. Een fontein in een bak met water. De zon erop. En hoppa, deze gaat aan.

Als de zon schijnt dan gaat hij hoog. Zodra er schaduw komt doet hij bijna niks. Prima.

Dat gekabbel van het water. Zo gezellig om te horen. Wij vinden het een top uitvinding. De kat 🐱 iets minder. Deze schrikt elke keer weer als zij water wilt drinken en dan ineens een straal water over zich heen krijgt.