Vlissingen strand.

Om 15:00 hadden wij een afspraak bij mijn broer, zijn vrouw en twee kinderen. Zij zaten in Vlissingen in een huisje. Dichtbij het strand. Inmiddels windkracht 7 ofzo. De krullen waaiden van mijn hoofd. Haha.

Al dat zand in je gezicht was even wat minder. Maar hoort erbij. Om 18:00 gingen wij eten aan het strand. Kontiki beach. Super restaurant met aardige bediening.

Met elf personen aan het diner. Je zou meer lawaai verwachten dan zeven man. Maar het viel reuze mee. Ik ben voordat het eten geserveerd werd nog snel even wat foto’s gemaakt van de woeste zee. Prachtig! Al die schuimkoppen en hoge golven. Genieten!

Oud Zeeuws feest.

Wat was dit fantastisch! In ‘ons’ dorp was een markt, ringsteken en nog veel meer. Het was groooooooot. Super leuk om te zien.

We kochten paling. Helemaal compleet in zijn jasje. Hoe trek je dat jasje uit? Was even puzzelen. Maar gelukt. Mijn oom en ik hebben ieder een hele paling op. Njom njom.

Ontbijt laten bezorgen.

Vandaag het ontbijt laten bezorgen. Moet je een keer meegemaakt hebben. Broodjes, Zeeuwse bolussen en de weekend krant hingen in een tasje aan de deur. Mijn oom Scrooge had betaald. Dan mag je als ere lid het tasje van de deurklink pakken. Ik heb daar een foto van gemaakt. Beter van niet om deze op de site te zetten. Sokken hoog opgetrokken, haren gekamd, in zijn onderbroek werd de tas naar binnen gehaald.