Twee beesten te begraven.

Vanmorgen zag ik dat Au aan het zweven was. Onze goudvis. Stervende. Di zwom nog lekker rond. Jee, hebben wij straks geen Audi meer op het aanrecht als Au dood is. Di zwemt wel door.

Hoe moet dat nou? Een Audi te hebben klinkt best stoer…..

Eva kwam gisteren thuis en riep de hamster. Geen reactie. Ik keek….. Eef, de hamster ligt dood in zijn hok 😱. Ze wist niet of ze moest huilen…. onze Hammie Hamstra de hamster dood. Stiefzusje keek mij ook aan met een pruillipje,….

Wat doe je dan? Hoppeta. Nieuwe kopen. De dames waren helemaal happy. Nieuwe gekocht. En het doosje waar onze nieuwe Hammie Hamstra de hamster mee naar huis kwam werd daarna gebruik voor die andere (dooie). Morgen is de begrafenis.

Yes, kids weer thuis πŸ‘©β€πŸ‘§β€πŸ‘¦.

Gisteren om 12:00 kreeg ik mijn kids weer. Zo fijn. Hun stiefbroer en zus kwamen ook mee. Wat gezellig. Ik had ineens 4 kinderen. Hoe meer hoe beter. Ik appte nog met de vriendin van mijn ex; ik kan makkelijk 4 kinderen aan. Beter dan een man, ex man, whahaaa.

Op onze eerste dag samen zouden de kinderen en ik sushi gaan eten. Onze standaard dingen besteld. En iets extra. De buren hebben er ook van kunnen smullen. Fijn toch?

Daarna nog lekker wezen plonzen. Met z’n allen. Vijf personen. Super leuk. Echt gezellig. Zo leuk….. vandaag komen zij weer. Met nog meer vriendjes van school. Gezellige boel. Ik hou daarvan.