
Ik hou van rust en reinheid…. geen poespas in huis. Maar ik heb wel twee kinderen. Inmiddels heb ik met ze afgesproken; als je jarig bent dan laten wij een volle week de slingers hangen. En als ik dan naar die koppies kijk; wat genieten zij van de slingers, ballonnen en kaarten.

Dan maar wat drukte in huis…. het is niet anders. Wat is nou een week in een jaar? Ok, twee weken in een jaar. Voor mij de oogkleppen op. Voor de kinderen genieten van de slingers, ballonnen etc, je bent tenslotte maar een keer in het jaar jarig. Laten wij hier wat langer bij stil staan.
En ook als je ‘ziek’ bent, een gebroken arm hebt. En je krijgt van familie ballonnen….. die ga ik echt niet lek steken. Wij gaan zolang de ballonnen omhoog blijven staan ervan genieten!