Stoere dochter.

Maandag poetsdag. Alles wordt weer op zijn plek gezet. Stofzuigje hier en daar. Dweilen (lijkt soms wel met de kraan open 🀣).

En dan verzamel je de spullen van je dochter. Door de ontsteking van haar huid smeren wij vier keer per dag met een zalfje. Haar corset moet ontsmet worden. Van de logopedie heeft ze huiswerk. Een fles met water moet ze via een knoop vasthouden met haar lippen. En voor de nacht heeft ze een myobrace. Dit alles om haar lippen sterker te maken zodat haar tanden mooi blijven staan. Eva ondergaat alles zonder te zeuren. Zo knap van haar.

Hoe dankbaar kan je zijn als mens?

En dan zit je op een stoel aan de eetkamer tafel. Dit uitzicht 😍! Wat kan een mens hier blij mee zijn en ook dankbaar voor zijn. Mijn kinderen en ik wonen in het mooiste huis van heel Ede. Dat komt natuurlijk ook door de mensen die erin wonen. Een en al gezelligheid πŸ‘©β€πŸ‘§β€πŸ‘¦. En 🐹🐰🐱 doen mee. Fijne week allemaal πŸ’‹!