Confronterend.

Ik wil dit niet. Me zwak voelen. Ben ik natuurlijk niet echt zoals ik mij de laatste tijd staande heb gehouden. Genoeg mee gemaakt durf ik wel te zeggen. Maar het ging zo goed. Ik voelde mij zo sterk. En nu…. misschien door precies een jaar geleden. Misschien door aanstaande Valentijnsdag waar ik serieus nooit iets mee had. Maar nu…… de dag van de liefde. Voor mij de dag zonder liefde. Vorig jaar voor het eerst. Nu alweer voor de tweede keer.

Dit armbandje kwam binnen. Aaaah, voor mij een bijzondere betekenis. Toen ik net de diagnose borstkanker had kocht ik deze voor mijzelf. Een jaar later kreeg ik deze van Moniek Hoitink, veel te vroeg daarna gestorven. En dit jaar heb ik het voor het goede doel maar weer eens besteld. En dan nu binnen. Net voor Valentijnsdag. De dag voor mij zonder liefde en zonder……. je weet wel/iets met vrouwelijkheid. Bah bah bah. Ik wil er niet in blijven hangen. Ik wil door. Maar oei, wat heb ik het nu moeilijk.

Gelukkig heb ik twee zonnestralen in huis. Met z’n 3-en redden wij het wel. Wat kan ik mij eigenlijk nog meer wensen! πŸ‘©β€πŸ‘§β€πŸ‘¦β€οΈπŸ’šπŸ’™