Je kan ze onder andere kopen bij de Albert Hein of bij de Blokker voor 2,99. Ballonnen van drie meter lang. Je rent ermee tegen de wind in. Dan lopen ze vol. Daarna nog een paar keer erin blazen. En vol zijn ze. Op het grasveld stuiteren. En ze vliegen zo vele meters de lucht in.
Wij hebben ze in de Ardennen getest. Super leuk. Ik geef toe dat ze met 45 personen best snel lek gingen op het gras/grint veld. Maar in het zwembad, een ruimte zonder scherpe punten, gingen ze lang mee.
Wij hadden er drie mee. Met 45 personen hebben we er een week lang plezier mee beleeft. De ballonnen schoten de lucht in. Van links naar rechts. Waarschijnlijk had dit ook met de wind te maken. Een beetje wind zorgde al gauw voor een grote hoogte. Verder geen centje pijn. Was dit het geld waard? Lastig. We waren twaalf euro kwijt voor een week lang bijzondere ballonnen overgooien. Maar het waren wel hele bijzondere supersonische ballonnen. De kinderen hebben het er nog over. Of we met deze ballonnen in de tuin kunnen spelen? Vast wel. Maar dan schiet deze misschien wel door naar de buren, of hij gaat lek dankzij een steentje. Wordt vervolgd of deze leuk is in een woonwijk.