De boodschappen die gedaan worden in verband met de feestdagen zijn enorm.
Met Sinterklaas voor de meeste mensen de kado’s als extra.
Met de kerstmis heeft bijna iedereen wel een lange boodschappen lijst met eten en drinken. En soms ook nog een keer kado’s.
Nu komt het oud&nieuw feest eraan. Lekkere hapjes voor de avond. Wat bubbels misschien. En voor sommige mensen een vuurwerk pakket.
De kosten schieten de pan uit!Wat is nou een handige tip wat betreft bezuinigen?
Eigenlijk begint dit al eerder. Ik maak ruim van te voren een lijst met wat we willen eten met de feestdagen. Als er dan een aanbieding langskomt dan neem ik die vast mee. Die leg ik dan ook echt apart zodat het bewaard blijft totdat we het nodig hebben. Let wel op de houdbaarheidsdatum.Je kan een dag voordat de feestdagen beginnen net voor sluitingstijd ook nog veel dingen aanschaffen voor bijvoorbeeld 35% korting. Scheelt een hoop centen. Maar je neemt wel een risico. Ik heb het weleens gehad met ‘verse’ sap. Toen ik de dop los draaide spoot het sap er bijna uit waarschijnlijk door het gisten.
En aan het einde van de dag is de keuze waarschijnlijk niet reuze meer.De markt schijnt ook leuke aanbiedingen te hebben aan het einde van de dag. Kisten vol fruit voor de helft van de prijs. Helaas hebben wij geen markt in de buurt. Dus hierover meepraten kan ik niet.
En de groenteboer in de buurt is er ook helaas niet meer.
tips4family.nl π©βπ§βπ¦
Gisteren, helaas na de kerstdagen, ging het ineens sneeuwen. Ik had verwacht dat het meteen zou smelten aangezien de temperatuur boven nul bleef. Maar het sneeuwde zo hard dat het eigenlijk de hele dag wel aardig wit bleef. De kinderen liepen steeds naar buiten. Even een blokje om, wat sneeuw ballen gooien en weer naar binnen.
Gelukkig had ik al de winter spullen tevoorschijn gehaald.
Tip een.
Een ski-jas voor weinig gewoon bij de Lidl. Zeker twee maten te groot. Dit geldt ook voor de ski-broeken. De snowboots passen ze nu alleen nog met twee paar hele dikke sokken. Hopelijk kunnen ze met dit alles weer twee jaar vooruit.
Afgelopen winter hebben we amper de echte kou gevoeld. Zo zonde om dan allemaal dure ski spullen aan te schaffen als je verder ook niet op wintersport gaat.
Zo aan het begin van mogelijk een winterse koude kijk ik altijd welβ¦
View original post 51 woorden meer